Vi skaper verdifull underholdning

I over 25 år har TV Inter produsert innhold og underholdning som engasjerer og berører.  Vi er et av Norges eldste produksjonsselskaper.

Med bred erfaring fra et vidt spekter sjangere kan vi skilte med flere nominasjoner.

 

VÅRE PRODUKSJONER

MENNESKENE

Einar_liten2.jpg

Einar Matre

Daglig leder | Produsent

einar@tvinter.no

brynjar_liten2.jpg

Brynjar Sætre

Produksjonsleder

brynjar@tvinter.no

Ole_liten.jpg
ole_liten2.jpg

Ole Kristiansen

Regissør | Produsent

ole.kristiansen@tvinter.no

david_liten.jpg

David Solbjørg

Postprodusent | Regissør

david@tvinter.no

IMG_1125 edited001-2.jpg

Anette Løken Jahr

Postprodusent | Regissør

anette.loken.jahr@tvinter.no

Thomas Liten.jpg

Thomas Dubourcq

Freelance Produsent

thomas.dubourcq@tvinter.no

Egil_liten.jpg

Egil Svartdahl

Programleder

Jan_liten2.jpg

Jan Kolstad

Frilans Fotograf

jan.kolstad@tvinter.no

KONTAKT OSS

post@tvinter.no | +47 22 80 49 50 

Takk for at du tar kontakt!